Servis PC - Plzeň

Pro naše zákazníky ze soukromé i firemní svéry provádíme servis PC především v Plzni a jejím okolí. Pokud máte se svým PC nějaký problém obraťte se na nás. Obvykle řešíme:

  • Výměnu hardware - jedná se o jeden z nejčastějších úkonů našeho PC servisu. Často není zřejmé, které komponenta se v PC porouchá, v takovém případě jsme schopni vše nejprve diagnostikovat, závadu určit a následně provést výměnu nebo opravu.
  • Instalace - Pro běžného uživatele je úvodní instalace a nastavení různých softwarů složitá a ztrácí s ní čas a nervy. My provedeme instalaci na odborné úrovni a díky tomu mnohdy získáte ze svého počítače více výkonu. 
  • Odvirování - počítačové viry jsou obrovským nebezpečím v digitálním světě. I přes instalaci antivirového softwaru může k napadení dojít, ať již neopatrným otevřením emailu nebo návštěvou zavirované stránky. Pokud svěříte váš počítač našemu servisu, tak nejen počítač odvirujeme, ale rádi pomůže s výběrem vhodného bezpečnostního softwaru.
  • Rozšíření PC - s rostoucími nároky programů je někdy potřeba zvýšit i výkon počítače. Při vkládání nových komponent do PC se obraťte vždy na servis počítačů, protože špatně instalovaná komonenta způsobí nejen nefungující počítač, ale může jej trvale poškodit.

V našem PC servisu se vždy budeme snažit pomoci Vám s jakýmkoli problémem na vašem počítači a předcházet vzniku dalších. Máte-li k našim službám dotaz, tak se na nás obraťte.

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
WAY PC bazar, © 2022