Notebook HP 15 AMD Ryzen3 2200U+AMD Vega3 Graphics

Již použité

Notebook HP 15 AMD Ryzen3 2200U+AMD Vega3 Graphics,4GB RAM(možnost rozšíření), 1TB HDD(možnost změny), DVD, LCD 15,6",Windows 10 HOME, stříbrný

zánovní, perfektní stav

použité zboží,  záruka 12 měsíců

Více informací

Tento produkt již není na skladě

6 990 Kč s DPH

-25%

9 320 Kč s DPH

Parametry

Procesor AMD Ryzen
Paměť 4
Pevný disk HDD
Grafická karta AMD Radeon
LCD 15"-16"

Více informací

Popis produktu

HP 15 je notebook, který nabízí precizní zpracování i hezký stříbrný design. Je vhodný na práci s grafickými programy, které jsou náročné na procesor a grafickou kartu. Nabízí 15,6" displej s antireflexní technologií a objemný disk HDD pro systém a data. Je lehký a snadno se přenáší, můžete jej přenést i v batohu, protože je kompaktní.

Klíčové vlastnosti notebooku HP 15

  • Notebook s dostatečným výkonem 
  • Webkamera pro videohovory
  • Operační systém Windows 10 Home
  • Velmi dobrá konektivita
  • DVD mechanika
  • Elegantní stříbrný design

Výkonné a úsporné komponenty

Pod kapotou zařízení tepe úsporný, ale výkonný procesor AMD Dual Core Ryzen 3 2200U. O grafickou stránku se stará integrovaná grafická karta AMD Radeon Vega 3. V notebooku je pro data a systém instalován objemný disk HDD s celkovou kapacitou 1 000 GB.

Perfektní displej notebooku HP 15

Displej má velikost 15,6" a disponuje Full HD rozlišením. Díky antireflexní technologii na displej budete vidět ostře i na přímém slunci. Tato technologie šetří váš zrak a je celkově příjemnější. Displej je díky svému velkému rozlišení vhodný na práci s grafickými programy i pro sledování filmů.

Konektivita, která vás překvapí

Tento počítač disponuje velkou konektivitou, nabízí USB 3.1 porty pro připojení dalších zařízení, jako je flash disk či klávesnice nebo myš. Také je zde čtečka paměťových karet, kterou nejvíce oceníte při přesunu fotografií z fotoaparátu. V zařízení se taktéž nachází bezdrátové technologie, pomocí Wi-Fi modulu se snadno připojíte na internet doma i v kavárně. Pomocí technologie Bluetooth ve verzi 4.2 si můžete přeposílat soubory. Nad displejem se nachází kamera pro videohovory i na cestách.

Příslušenství