Brašna HP Value 15,6" černá

Nový produkt

AKCE! Brašna HP Value 15,6"

Elegantní praktická nová brašna od společnosti HP, vhodná pro notebooky do velikosti 15,6" , barva černá, T9B50AA
NOVÁ!

Více informací

10 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

188 Kč s DPH

-25%

250 Kč s DPH

Více informací

AKCE - Brašna HP Value 15,6"

Elegantní praktická nová brašna od společnosti HP, vhodná pro notebooky do velikosti 15,6" , barva černá, T9B50AA
NOVÁ!

Brašna HP Value 15,6"

Chraňte svůj notebook před okolními nepříznivými vlivy. Tato odolná brašna se hodí pro všechny přenosné počítače s úhlopříčkou do 15,6". Na první pohled vás zaujme elegantním černým provedením, přičemž pro komfortní přenášení slouží nastavitelný ramenní popruh. Uvnitř najdete jednu velkou přihrádku pro notebook a řadu menších kapes pro ostatní příslušenství, jako například nabíječku a kancelářské potřeby.

Brašna HP Value 15,6"

Kvalitní materiál

Vyrobeno z trvanlivých materiálů pro každodenní používání, včetně tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům, tkaného polstrování na bocích a zadní straně, odnímatelného ramenního popruhu a robustních rukojetí.

Brašna HP Value 15,6"

Pohodlný přístup k vnější svislé kapse s černou podšívkou, která slouží pro ukládání příslušenství a každodenních potřeb a také několik menších kapes na pera, mobilní telefon a příslušenství.

Brašna HP Value 15,6"


Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.