Sleva! AKCE Epson EcoTank L3050 Zobrazit větší

AKCE Epson EcoTank L3050

Nový produkt

AKCE! Multifunkční inkoustová - tanková tiskárna Epson EcoTank L3050 + ZDARMA náplně na cca 19500 výtisků!

nové zboží, záruka 24 měsíců

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 779 Kč s DPH

-25%

5 039 Kč s DPH

Více informací

Epson EcoTank L3050

S nákupem multifunkčního zařízení Epson L3050 pro domácnosti se rozloučíte s klasickými inkoustovými kazetami. Ačkoli spadá do kategorie inkoustových tiskáren, díky efektivnějšímu způsobu plnění tankových kazet snížíte nákladovost provozu tiskárny.

Popis produktu

Úsporná tiskárna se hodí do každé aktivní rodiny i pro každého šetřivého studenta. Nabízí vysokou spolehlivost a extrémně nízké náklady na tisk. Snadné doplnění inkoustu do velkokapacitních nádržek je pohodlné a oddělené nádržky jednotlivých barev se také postarají o to, abyste nikdy nezůstali zcela na suchu, i když zrovna zapomenete dokoupit inkoust. Bezplatná funkce Epson Email Print v kombinaci s Wi-fi zajistí, že můžete jednoduše tisknout dokumenty klidně z celého světa, a to za pomoci jakéhokoliv chytrého zařízení. To vše z ní dělá velmi příjemného pomocníka.

Nízké provozní náklady

Mimořádně nízké provozní náklady potěší každý rodinný nebo studentský rozpočet. Tato tiskárna dokáže snížit náklady tisku až o 90%.
Nízké provozní náklady

Vysoká kapacita náplní

Už žádné otravné a časté výměny kazet! Ultra vysoká kapacita nádržek nabízí dostatečně velkou zásobu inkoustu. Tyto nádržky jsou navíc velmi snadno obsluhovatelné. A díky odděleným barvám zajistí, že už nikdy nezůstanete zcela na suchu.
Vysoká kapacita náplní

Snadný tisk

Možnost připojení tiskárny přes Wi-Fi je velice komfortní. Díky tomu můžete tisknout dokumenty z celého světa ze všech chytrých telefonů, tabletů či počítačů, pouze za pomocí bezplatného programu Epson Email Print.
Snadný tisk

3v1

Tiskněte, skenujte, kopírujte. Jednoduše a bez omezení! Práce s dokumenty bude nyní velkou zábavou.