Fujitsu ESPRIMO P720 E85+ MT

Repasované

PC Fujitsu ESPRIMO P720 E85+ minitower

Intel Core i3-4130 (2*3.40 GHz), 4 GB, Intel HD Graphics 4600, 250 GB HDD, DVD-RW, Windows 10 PRO

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

2 710 Kč s DPH

-25%

3 613 Kč s DPH

Parametry

Procesor Intel i3
Paměť 4
Pevný disk HDD
Grafická karta integrovaná

Více informací

PC Fujitsu ESPRIMO P720 E85+ minitower

Intel Core i3-4130 (2*3.40 GHz), 4 GB, Intel HD Graphics 4600, 250 GB HDD, DVD-RW, Windows 10 PRO

použité zboží, záruka 12 měsíců

Fujisu Esprimo

Rodina počítačů Fujitsu ESPRIMO zahrnuje komplexní řadu vysoce rozšiřitelných počítačů, které umožňují spolehlivý provoz vašich kancelářských i domácích aplikací. Vynikající výrobní kvalita zaručuje spolehlivost a systémy s patentovaným režimem 0 wattů snižují náklady na elektrickou energii až o 40%. Individuální konfigurace a unikátní řešení předinstalace DeskView zaručuje snížení nákladů na nasazení a správu v nadcházejících letech.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vhodný na všechno

Výkonná počítačová sestava FUJITSU ESPRIMO P720 E85+ s ekonomickým provozem díky účinnému zdroji a vyspělému hardwaru. Poslouží uživatelům v domácnostech i kancelářích, kde rychle zvládne všechny úlohy. Poradí si nejen s prohlížením internetových stránek či prací v kancelářských balíčcích, ale i s náročnějšími aplikacemi. Skříň Microtower s prakticky vyvedenými předními USB a audio konektory má optimalizovaný systém chlazení. Je tedy ideální pro dlouhodobé a ekonomicky výhodné každodenní použití s tichým pracovním prostředím.

 


Fujitsu Limited
je japonská nadnárodní společnost zaměřená na počítačový průmysl a IT služby. Hlavní sídlo Shiodome City Center je v Minatu v Tokiu. Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře. Kromě toho se ale také díky svým filiálkám zabývá dalšími výrobky a službami v oblastech osobních počítačů, telekomunikací a pokročilé mikroelektroniky. Společnost Fujitsu má přes 185 000 zaměstnanců a pobočky v 70 zemích. Díky tomu je čtvrtou největší IT firmou na světě a první v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti jsou nekonečné) se vyskytuje na většině firemních reklam a váže se k němu také malý symbol nad písmeny J a I ze slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnost.