Výprodej! SLEVA! Notebook HP Probook 4330s Zobrazit větší

SLEVA! HP Probook 4330s

Repasované

SLEVA! Elegantní notebook HP Probook 4330s, Intel i3-2230M, 4GB RAM, 500GB HDD, LCD 13,3", DVD HDMI, kamera, Windows 10 HOME 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 690 Kč s DPH

-1 000 Kč

4 690 Kč s DPH

Více informací

SLEVA! Elegantní notebook HP Probook 4330s, Intel i3-2230M, 4GB RAM, 500GB HDD, LCD 13,3", DVD HDMI, kamera, Windows 10 HOME 

SLEVA - špatná baterie (možno dodat zcela novou - ceny od 590,-)

Prasklinka u rámečku lcd - jen malá kosmetická vada

použité zboží, záruka 12 měsíců

HP ProBook
Praktický společník pro každodenní pracovní nasazení s přidanou hodnotou v podobně multimediálních funkcí a vlastností. To vše a mnohem více je řada notebooků ProBook od společnosti HP. Díky své příslušnosti k řadě ProBook notebook získává zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového připojení.

Nedobytný a výkonný
Notebooky ProBook u HP představují nižší a střední třídu pracovních modelů. Modely končící písmenem S pak představují základ určený pro živnostníky a malé firmy.  V případě modelu ProBook 4330s se podařilo inženýrům společnosti HP vytvořit kvalitně zpracovaný přenosný počítač s hliníkovými kryty. V případě ProBooku 4330s se navíc jedná o model se stále nejrozšířenější úhlopříčkou obrazovky 13,3 palců. S předchozími ProBooky S již není prakticky nic shodného.

Spolehlivý elegán
Kombinace zkosených hran a zaoblených rohů působí dobře a klínovitý tvar základny vytváří ergonomičtější sklon klávesnice oproti vyšším řadám. Vzhledem sice od pohledu nejde o nějaký luxusní a extravagantní počítač, ale je vkusný a nebudete se za něj muset stydět. Silnou stránkou je mechanické provedení. Šasi je sice trochu tlustější (hlavně vzadu), ale vyvažuje to velmi slušnou odolností. V tomto ohledu ProBook S převyšuje většinu konkurenčních notebooků stejné ceny.

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.