AKCE -PC Fujitsu Esprimo P720 MT Intel G1840, 250 GB(až 1 TB) HDD, 4 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Pro

AKCE -PC Fujitsu Esprimo P720 MT  Intel  G1840, 250 GB(až 1 TB) HDD, 4 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Pro
Výrobce: Fujitsu Siemens
Model: Fujitsu Esprimo P720 MT cel
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 969,- Kč
Bez daně: 1 627,- Kč
Množství:  
   - NEBO -   

AKCE -PC Fujitsu Esprimo P720 MT

Intel Celeron G1840 2.80 GHz, 250 GB HDD, 4 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Professional

použité zboží, záruka 12 měsíců

Fujisu Esprimo
Rodina počítačů Fujitsu ESPRIMO zahrnuje komplexní řadu vysoce rozšiřitelných počítačů, které umožňují spolehlivý provoz vašich kancelářských i domácích aplikací. Vynikající výrobní kvalita zaručuje spolehlivost a systémy s patentovaným režimem 0 wattů snižují náklady na elektrickou energii až o 40%. Individuální konfigurace a unikátní řešení předinstalace DeskView zaručuje snížení nákladů na nasazení a správu v nadcházejících letech.

Vhodný na všechno
Výkonná počítačová sestava FUJITSU ESPRIMO P720 s ekonomickým provozem díky účinnému zdroji a vyspělému hardwaru. Poslouží uživatelům v domácnostech i kancelářích, kde rychle zvládne všechny úlohy. Poradí si nejen s prohlížením internetových stránek či prací v kancelářských balíčcích, ale i s náročnějšími aplikacemi. Skříň Microtower s prakticky vyvedenými předními USB a audio konektory má optimalizovaný systém chlazení. Je tedy ideální pro dlouhodobé a ekonomicky výhodné každodenní použití s tichým pracovním prostředím.

Fujitsu Limited
je japonská nadnárodní společnost zaměřená na počítačový průmysl a IT služby. Hlavní sídlo Shiodome City Center je v Minatu v Tokiu. Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře. Kromě toho se ale také díky svým filiálkám zabývá dalšími výrobky a službami v oblastech osobních počítačů, telekomunikací a pokročilé mikroelektroniky. Společnost Fujitsu má přes 185 000 zaměstnanců a pobočky v 70 zemích. Díky tomu je čtvrtou největší IT firmou na světě a první v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti jsou nekonečné) se vyskytuje na většině firemních reklam a váže se k němu také malý symbol nad písmeny J a I ze slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnost.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:



Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
WAY PC bazar, © 2021