!VÝPRODEJ! PC Fujitsu Esprimo P9900 MT Intel Core i7-860, 1 TB HDD, 8 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Pro

!VÝPRODEJ! PC Fujitsu Esprimo P9900 MT  Intel Core i7-860, 1 TB HDD, 8 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Pro
Výrobce: Fujitsu Siemens
Model: Fujitsu Esprimo P9900 MT i7
Dostupnost: Na skladě
Cena: 3 989,- Kč
Bez daně: 3 297,- Kč
Množství:  
   - NEBO -   

PC Fujitsu Esprimo P9900 MT  Intel Core i7-860 2.80 GHz, 1 TB HDD, 8 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Professional

použité zboží, záruka 12 měsíců

Firemní počítač Fujitsu Esprimo

Fujitsu Esprimo se vyrábí v mnoha velikostních variantách. Bezpečně zaručí rychlý chod všech vašich kancelářských aplikací. Jeho výrobní kvalita je vysoká, jeho konstrukce je odolná a designově dobře vypadající díky dobře zvoleným materiálům. Díky specializovaným systémům snižuje náklady na elektrickou energii.

 

Spolehlivost a odolnost
Počítač Fujitsu Esprimo P9900 je skvělým řešením pro každodenní práci, které je postaveno na ověřené technologii čipových sad a procesorů Intel. Ty se vyznačují kvalitou, spolehlivostí a funkčností v kombinaci s moderním provedením. Počítač je vybaven inovativními technologiemi procesorů a je ideální pro náročné podnikové aplikace. Zároveň je vyroben z vybraných materiálů a splňuje požadavky certifikace Energy Star 5.0. Pokročilé počítače Esprimo P9900 MT od společnosti Fujitsu přinášejí vysoce rozšiřitelnou technologii pro vaše náročné podnikové aplikace. Použití stejných součástí v celé řadě produktů zajišťuje perfektní kompatibilitu infrastruktury a zjednodušuje nasazení. Počítače Esprimo P9900 MT vynikají vysokou flexibilitou, snadnou správou a energetickou účinností.

 

Fujitsu Limited
je japonská nadnárodní společnost zaměřená na počítačový průmysl a IT služby. Hlavní sídlo Shiodome City Center je v Minatu v Tokiu. Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře. Kromě toho se ale také díky svým filiálkám zabývá dalšími výrobky a službami v oblastech osobních počítačů, telekomunikací a pokročilé mikroelektroniky. Společnost Fujitsu má přes 185 000 zaměstnanců a pobočky v 70 zemích. Díky tomu je čtvrtou největší IT firmou na světě a první v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti jsou nekonečné) se vyskytuje na většině firemních reklam a váže se k němu také malý symbol nad písmeny J a I ze slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnost.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
WAY PC bazar, © 2021