PC Lenovo Thinkcentre M77 1990 MT AMD Athlon II B26, 4GB , 250 GB HDD, DVD-RW, ATI Radeon HD4250, Windows 7 Pro

PC Lenovo Thinkcentre M77 1990 MT AMD Athlon II B26, 4GB , 250 GB HDD, DVD-RW, ATI Radeon HD4250, Windows 7 Pro
Výrobce: Lenovo
Model: Thinkcentre M77 1990 MT 4
Dostupnost: Na skladě
Cena: 2 490,- Kč
Bez daně: 2 058,- Kč
Množství:  
   - NEBO -   

PC Lenovo Thinkcentre M77 1990 MT

AMD Athlon II B26 3.2 GHz, 4 GB, 250 GB HDD, DVD-RW, ATI Radeon HD4250, Windows 7 Pro

použité zboží, záruka 12 měsíců

Výkonné funkce, spolehlivá stabilita.
Umožněte vašim podnikovým aplikacím výkon na zcela nové úrovni a současně profitujte s osvědčených vlastností počítačů Lenovo - stabilita a spolehlivost. Energeticky efektivní počítač ThinkCentre M77 ve verzi Tower se vyznačuje mimořádně tichým chodem, pomáhá zvyšovat produktivitu ve vašem týmu a je obohacením každé kanceláře.

  • Tower - Stolní počítače ve verzi Tower poskytují maximální výkon a maximální rozšiřitelnost, přičemž jejich hmotnost je pouze 11 kg.

Vysoká bezpečnost, jednoduchá správa
Stolní počítače M77 nabízejí jedny z nejlepších nástrojů na zabezpečení v odvětví, včetně vypínání portů USB s cílem zabránit odcizení dat a síťovým bezpečnostním rizikům při neoprávněném používání úložných zařízení. Modul Trusted Platform Module (TPM) šifruje data a důležité informace, jako jsou hesla a digitální certifikáty, další bezpečnostní aplikace, elektronické protokoly a online komunikaci. Skříň stolního počítače navíc obsahuje spínač přítomnosti krytu, který upozorňuje na neoprávněné vniknutí.

  • Maximalizujte svoji produktivitu připojením až čtyř monitorů - Rozšířená pracovní plocha umožňuje jednodušší navigaci mezi aplikacemi a pomáhá snížit počet chyt a zlepšit produktivitu. Vyžaduje samostatnou grafickou kartu.

  • Rozšiřitelnost bez potřeby použití nářadí - Modernizace zařízení je pro personál IT díky pohodlnému přístupu k hardwaru bez potřeby použití nářadí hračkou. Je to mimořádně výhodné zejména pokud je připojeno několik monitorů.

Zdokonalený tepelný design
Technologie Intelligent Cooling Engine (ICE) 2 poskytuje perfektní rovnováhu mezi chlazením a tichým provozem, které zaručují dlouhou životnost počítače. Vyberte režim z dvojice optimalizovaných nastavení, který nejlépe odpovídá vašemu pracovnímu prostředí a upřednostněte tak teplotu nebo hlučnost. Kromě toho technologie ICE2 umožňuje práci při vyšších teplotách a monitorování systému pomocí teplotních upozornění, které zabraňují přehřátí.

Ekologické vedení
Certifikace Cisco® EnergyWise umožňuje monitorovat spotřebu energie na úrovni celého podniku a řešení Lenovo Desktop Power Manager umožňuje šetřit energii a snižovat náklady. Certifikace, jako například ENERGY STAR 5.2, EPEAT Gold a Gold a 92% účinnost napájecího zdroje 80+ Platinum vám navíc dávají dobrý pocit z toho, že pomáháte životnímu prostředí a současně šetříte náklady.

Parametry a specifikace

Procesor 
 
AMD Athlon II X2 B26 3.2 GHz 
 
Operační paměť 
 
4 GB DDR3 
 
Pevný disk 
 
250 GB HDD 
 
Optická mechanika 
 
DVD-RW 
 
Grafická karta 
 
ATI Radeon HD4250 
 
Operační systém 
 
Windows 7 Professional 
 
Rozhraní 
 
8xUSB 2.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
 
Velikost 
 
Mini Tower 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
WAY PC bazar, © 2019